+44 1908 881822

Logismart
logistika
e.komercijai!

Logismart komanda turi sukaupusi tarptautinės darbo patirties, kurią kasdien pritaiko sandėliavimo ir siuntų pristatymo srityje. Mes atliekame rutininius darbus, kad jūsų prekių priėmimas, rūšiavimas, sandėliavimas, surinkimas ir supakavimas būtų sklandus, o pirkinys laiku pasiektų klientus. Logismart komanda pasirengusi išpildyti partnerių poreikius bei sukurti pridėtinę vertę, kad bendradarbiavimas būtų efektyvus ir finansiškai naudingas. 

0 %
Tikslus užsakymų paruošimas
0
Bendras sandėlių plotas
0 +
Patenkintų klientų

Kodėl Logismart?

Stengiamės pasiūlyti kuo didesnį suteikiamų paslaugų spektrą ir esame nusiteikę išklausyti įvairius poreikius bei idėjas, padėsiančias Jūsų verslo plėtrai.  Be „Fulfillment“ paslaugų, mes taip pat atliekame kokybės ir kiekybės tikrinimo procesus,  priimame individualias pakuotes, prisitaikome prie Jūsų pageidaujamų pakavimo būdų, įgyvendiname individualius sprendimus elektroninei prekybai, atliekame produktų ženklinimą, instrukcijų įdėjimą ir t.t.

Turime viską, ko reikia jūsų prekių logistikai ir sėkmingai plėtrai

Auginkite verslą

Logismart pasirūpins, kad sumažintumėte pristatymo laiką. Gautus užsakymus išsiųsime tą pačią dieną, su tinkamais kurjeriais prekes pristatysime sekančią dieną!

Valdykite procesus

LOGISMART integruojama su Jūsų elektronine parduotuve ar apskaitos programa. Su LOGISMART visuomet matysite naujausius prekių likučius, vykdysite likučių kontrolę bei seksite užsakymų vykdymo procesą.

Taupykite laiką ir pinigus

Jums nereikės rūpintis sandėliu ir darbuotojais. Mokėkite tik už tą plotą, kurį naudojate ir užsakymus, kuriuos siunčiate.

Mūsų tikslas kliento sėkmė ir augimas

Dirbdami su išmania sandėlio valdymo sistema užsakymus vykdome greitai ir efektyviai. Todėl Jūs visą dėmesį galite skirti verslo plėtrai ir augimui. 

Rekomenduosime partnerius, kad jūsų verslas būtų dar efektyvesnis.  

Augame kartu su

Logismart