+44 1908 881822

Siuntų pristatymas

Su Logismart siųskite siuntas į visą Pasaulį!

Bendradarbiaujame ir pasitikime DHL, TNT, FedEx, GLS, OMNIVA, DPD, LP EXPRESS, LIETUVOS PAŠTAS, INPOST, UPS, SIMILE ir DELAMODE tarptautinėmis įmonėmis, kurios yra patikimos ir žinomos visame pasaulyje.

Informacija apie kurjerius

  • DHL. Jau daugiau nei 50-metį veikianti tarptautinių siuntų, kurjerių paslaugų ir transportavimo įmonė yra viena iš pasaulinės logistikos rinkos lyderių. Su DHL siuntos operatyviai pasieks net ir tolimiausius pasaulio kampelius – nuo Vankuverio iki Mumbajaus. DHL privalumas prieš kitus kurjerius – puikiai išvystyta Express pristatymo galimybė. Iš Lietuvos į Londoną, Barseloną ar net Niujorką siuntos sėkmingai pristatomos vid. per 1-2 darbo dienas. Visoms siuntoms suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris, tad galėsite jaustis ramiai dėl siuntos pristatymo ir matyti kiekvieną užsakymo stotelę.
  • TNT. Veiklą pradėjusi nuo siuntų pristatymo Australijoje, per keletą dešimtmečių išaugo iki tarptautinės logistikos milžinės, pristatančios siuntas į daugiau nei 200 pasaulio šalių ir vietovių. TNT kurjeriai siūlo pristatymą nuo durų iki durų visame pasaulyje. TNT yra patikima Express paslaugos tiekėja – siuntos gali būti pristatomos jau sekančią darbo dieną. Galiausiai, visi TNT užsakymai gauna užsakymo sekimo numerį, kuris leidžia realiu laiku matyti, kur yra Jūsų siunta.
  • LPEXPRESS. Ilgaamžio Lietuvos pašto kurjerinės veiklos sritis, kuria užtikrinama, kad siuntos į visas valstybes būtų pristatomos operatyviai. Siuntos gali būti pristatomos ir į paštomatus. Siuntas į Latviją ir Estiją pristato vid. per 1-3 darbo dienas, į kitas Europos valstybes – vid. per 3-5 darbo dienas, o į kitus žemynus pristatymas gali užtrukti iki 14 darbo dienų. Su siuntos numeriu taip pat galėsite sekti ir vežimo procesą, tačiau siuntoms, kurios keliauja į užsienį, sekimo informacija yra atnaujinama siuntai pasiekus gavėjo valstybę.
  • GLS. Logistikos įmonė siuntas pristatanti visoje Europoje. Tad jeigu norite išsiųsti siuntą draugui į Paryžių, ši įmonė – puikus pasirinkimas. Jūsų tarptautinės siuntos į pasirinktus Europos miestus bus pristatytos vid. per 3-6 d.d.
  • OMNIVA. Tai – vienas iš mūsų partnerių, kurių siuntas galima atsiimti ne tik iš kurjerių, bet ir paštomatuose jums patogiu metu. Siuntas galima siųsti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Sekimo informacija leis matyti, kur siunta, o apie siuntos atsiėmimo galimybę, pasirinkus atsiėmimą iš paštomato, adresatas bus informuotas SMS žinute ir Email.
  • DPD. Jau daugiau nei du dešimtmečius savo logistikos tinklą tobulinanti įmonė, šiandien siūlo operatyvų siuntinių pristatymą visoje Europoje. Priklausomai nuo siuntos galutinės stotelės trunka ir siuntos kelionė – Lietuvoje siuntos pristatomos jau kitą darbo dieną, į Latviją ir Estiją kelionė trunka vid. 2 d.d., o visoje Europoje siuntos keliauja vid. 3-8 d.d. DPD siuntas taip pat galima atsiimti paštomatuose Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
  • FedEx. Beveik 50 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje siekia, kad siuntos į 220 pasaulio valstybių ir vietovių būtų pristatytos greitai ir sklandžiai. Greitieji FedEx kurjeriai siuntas pristato iš Logismart fulfilment centrų iki pat durų. Pasirinkus Express paslaugą, prekės nugabenamos vid. per 1-2 d.d., o unikalus sekimo numeris leidžia stebėti siuntos kelionę realiu laiku.
  • DHL Global Mail. Ši Deutsche Post kartu su DHL Express teikiama paslauga yra itin patogi klientams, kurie siunčia daug mažų siuntų. Siuntimo kainos itin patrauklios ir  siuntos Europoje  pristatomos vid. per 4-7 d.d., o už Europos ribų kelionė trunka apie vid. 7-14 d.d.
  • InPost. Pirmoji įmonė Lenkijoje sukūrusi paštomatų tinklą – savitarnos siuntų išsiuntimo ir atsiėmimo punktus veikiančius 24/7. Dėl išmanių technologijų InPost siuntų gavimas tapo patogesnis, pigesnis ir draugiškesnis aplinkai.
  • DELAMODE. „Xpediator Plc Group“ padalinys „Delamode Baltics“ yra viena didžiausių augančių tarptautinių krovinių gabenimo įmonių Baltijos šalyse. Delamode saugiai ir ekonomiškai gabena siuntas Europoje, Skandinavijoje, NVS šalyse ir visose Baltijos šalyse. Taip pat sklandžiai gali pasirūpinti  jūsų pasauliniais jūrų ir oro krovinių pristatymais.

Susisiekti su mumis

Logismart