+44 1908 881822

Pasiekite savo klientus Didžiojoje Britanijoje!

Mūsų fulfillment centras rūpinasi viskuo, kas susiję su elektroninės prekybos vykdymu – nuo produktų saugojimo, internetinių užsakymų apdorojimo, pakavimo ir išsiuntimo iki grąžinimų. Taigi galite perduoti savo užsakymų vykdymą mums ir sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus.
0 %
Tikslus užsakymų paruošimas
0
Bendras sandėlių plotas
0 +
Patenkintų klientų

Kodėl Logismart?

Turime viską, ko reikia pasirūpinti jūsų prekių logistika ir sėkminga plėtra 

Auginkite verslą

Logismart pasirūpins, kad sumažintumėte pristatymo laiką. Gautus užsakymus išsiųsime tą pačią dieną, su tinkamais kurjeriais prekes pristatysime sekančią dieną!

Valdykite procesus

LOGISMART integruojama su Jūsų elektronine parduotuve ar apskaitos programa. Su LOGISMART visuomet matysite naujausius prekių likučius, vykdysite likučių kontrolę bei seksite užsakymų vykdymo procesą.

Taupykite laiką ir pinigus

Jums nereikės rūpintis sandėliu ir darbuotojais. Mokėkite tik už tą plotą, kurį naudojate ir užsakymus, kuriuos siunčiate.

Kodėl verta sandėliuoti Didžiojoje Britanijoje?

Logismart komanda turi sukaupusi tarptautinės darbo patirties, kurią kasdien taiko sandėliavimo ir siuntų pristatymo srityje. Atliekame rutininius darbus, kad jūsų prekių priėmimas, rūšiavimas, sandėliavimas, surinkimas ir supakavimas būtų sklandus ir laiku pasiektų klientus. Logismart komanda pasirengusi išpildyti partnerių poreikius, bei sukurti pridėtinę vertę, kad bendradarbiavimas būtų efektyvus ir finansiškai naudingas.

Planas MINI

200,00 £  / mėn

Planas MIDI

500,00 £ / mėn

Planas MAXI

Neradote tinkamo plano? Susiekite su mumis ir pasiūlysime planą pagal jūsų poreikius. 

Skaičiuojamas individualiai

Mūsų tikslas kliento sėkmė ir augimas

Dirbdami su išmania sandėlio valdymo sistema užsakymus vykdome greitai ir efektyviai. Todėl Jūs visą dėmesį galite skirti verslo plėtrai ir augimui. 

Rekomenduosime partnerius, kad jūsų verslas būtų dar efektyvesnis.  

Susisiekti su mumis

Kontaktai pasiteiravimui

Logismart